feedback
Online register van aandeelhouders


Financiële dienstverleners

De volgende beursgenoteerde bedrijven zijn opgenomen in het sectoroverzicht financiële dienstverleners (financials).

Aandeel ISIN
ABN AMRO Group NL0011540547
AEGON NL0000303709
ASR Nederland NL0011872643
CM.com NL0013746431
Euronext NL0006294274
Flow Traders NL0011279492
HAL Trust BMG455841020
ING Groep NL0011821202
Intertrust NL0010937058
JDE Peet's NL0014332678
NN Group NL0010773842
Value8 NL0010661864
Van Lanschot Kempen NL0000302636
Yatra Capital JE00B1FBT077

Aandeel zoeken




Deel deze pagina met uw netwerk
Facebook Twitter Linkedin